Mám velkej problém…

Poslední dobou jsem si říkal, jak se mi všecko daří, svět je zalitej sluncem, mám kámoše z Maroka a tak… Všecko to znělo až moc ideálně, takže samozřejmě musel zákonitě přijít pád…na hubu.

Včera mi volal pán. Ze začátku zněl jako opilej, špatně jsem mu rozuměl a navíc jsem slyšel nějaký další hlasy. Myslel jsem, že mi nabíhá nějaká ta paranoidní schizofrenie či jak se to jmenuje, ale nakonec se to všecko vysvětlilo. Pán byl z nějakýho kůl kól centra a ty hlasy, co jsem slyšel byli jeho kolegové. Spíš jsem slyšel je než onoho pána. Mohl jsem si tak vyslechnout jak někomu nabízejí nějaký mazání na vlasy nebo nějaký suprkůl vitamíny. Po chvíli jsem začal konečně fokusovat (jak říkají seberozvojové knížky) na pána co na mě celou dobu mluvil.

Vypadlo z něj, že mi nabízí kabelovou televizi se stovkou programů a dokonce pěti odblokovanými programy pro pány. Pomiňme to, jak přišel na moje číslo a vůbec, že se dívám na TV a nebo že se dívám na programy pro pány. A taky jsem mu ve vší velkorysosti odpustil, že dělí TV programy na pánské a dámské, což je naprosto nechutná, přežitá praktika. Proč by nemohly ženy koukat na programy, které jsou některými staromilci vnímány jako programy pro pány, například ty o vaření? No a tak jsem toho pána vyslechnul.

Po pěti minutovým monologu se mě pán ptá (se špatně předstíraným vzrušením), co jako této kůl nabídce říkám. Řekl jsem mu, že je to super zajímavá nabídka a že bych to rád vzal, ale že nemám televizi jestli půjdou ty programy bez ní. Prý si TV můžu koupit cituji: „Dneska sežetene super telku v akci za pár korun, pane“. No ale já jí nemám dobrovolně, protože nemám čas na ní koukat. Na to se mi dostalo odpovědi: „To máte pane ale problém. Budete si to muset nějak vyřešit.“ a pak už jen pípání ve sluchátku.

Takže až si budete říkat například, že vaše letadlo mělo zpoždění při cestě na dovolenou do Španělska nebo vás při vyhazování shnilého jídla z lednice bude deptat, že existujou bezdomovci. Případně, že se prodavačka s minimální mzdou za pokladnou na vás málo směje atp…tak si zajděte domů, koukněte se do obýváku či jiných místností a když tam bude televize, tak ve skutečnosti žádný probém nemáte a jen ze sebe děláte chudáčka.

A pokud i přes telku v bytě pocit marnosti přetrvává, kupte si TV ještě jednu… pro jistotu. Dneska v akci seženete TV za pár kaček…

 

1 thought on “Mám velkej problém…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s