Kudrnáč v Belgii: Cítím se sexuálně uspokojen, ale mám halucinace

V následujícím blogu se dozvíte co všechno kromě peněz můžete získat, pokud tvrdě pracujete.

Úterý 15.5.2018 – sexuálně uspokojen v práci

V úterý za mnou do práce přišel něco jako koordinátor. Ptal se jak se mám a tak dál. Během řeči mi pověděl, že jsou se mnou v Zetorce spokojený, což je bezva. Mám z toho radost! Sigmund Freud totiž tvrdil že „Cokoli konáme, pramení ze sexuální potřeby a z touhy po vyniknutí.“ (Zdroj). Jakmile jsem dostal informaci, že jsou se mnou v Zetorce spokojený, spad ze mě všechen stres – mozek mi poslal informaci, že moje sexuální potřeba byla uspokojena a navíc jsem pocítil, že vynikám nade všechno. Stačil kus poctivé práce a nemusíte dělat žádný směšný pohyby s nahou prdelí.
I průzkumy potvrzujou, že se lidi probouzí viz článek „Muži ztrácejí zájem o sex…“ na novinkách. Bodejť by ne, když je tu spousta jinejch věcí, který vás uspokojí. Třeba fotbal, víkendy v hospodě, práce v dílně a na pozemku… Jo lidstvo se začíná probouzet do světlejších zítřků…To zjištění mi zlepšilo den o 120%. Navíc z výše uvedené poučky plyne, že ať děláte, co děláte, mělo by vás to sexuálně uspokojit. Pokud ne asi něco děláte blbě.

Pak mi ještě koordinátor sdělil, že se jaksi doslech o mém odjezdu na delší přestávku a že doufá, že se vrátím, protože „neradi bysme přišli o tak kvalitního člověka“. No co byste mu na tohle řekli, když vám dá další informaci jak vynikáte a tím vám způsobí už druhý sexuální uspokojení během pěti minut? Jasně, že jsem řek, že se vrátím!

Taky ze mě hned udělal „trenéra“ a „team leadera“. Prakticky to znamená, že můžu trénovat nový lidi, když přijdou do Zetorky. Super. A team leader? Nějakej hnidopich by možná řek komu tam jako šéfuju, když jsem v Zetorce sám? Na to mám jednoduchou odpověď. Někdy je šéfovat sám sobě těžší než šéfovat cizím. Na druhou stranu, kolik vedoucích může říct, že má v týmu lidi na který se může spolehnout? Já to říct můžu! A víte, jak skvěle bude vypadat v kolonce vedení týmu 0-1 člověk? To je přece kůl.

Jako odměnu za mojí skvělou reprezentaci jsem dostal další práci. A tak denně trávím administrativou o 15minut víc. Není nad to usínat s pocitem, že jste vynikající! pocit vlastní výjímečnosti je silně motivující

Středa 16.5.2018  – zase běh. Už podruhý

Zopakoval jsem běh. Trasu jsem prodloužil, protože se mi nechtělo vyvrknout si kotník a tak běhám po chodníku. Estetická stránka se zlepšila, ale pořád to není alá David Hasselhof v pobřežní hlídce. Nicméně blížím se.

hoff24f-1-web

Zatím jen fotomontáž, zanedlouho realita.

Čtvrtek 17.5.2018 – Halucinace za bílého dne

Až se vám bude zdát, že jste v práci přepracovaný, vzpomeňte si na níže uvedené. Jen pro upřesnění. Nic z toho jsem si nevymyslel, prostě se celá událost seběhla, tak jak je popsaná níže.

Ráno v Zetorce. Kontroluju převodovky. Dělám to už 3týdny v kuse, takže to asi začíná mít následky. To si takhle pracuju a najednou blesk. Sedím v nějaký tmavý místnosti. Najednou do místnosti vstoupí dva týpci, jsou to moji kámoši. Nevím jak, ale vím to. Jeden se jmenuje Alláh a druhej Akbar. Prosím vás, kdyby ta jména někoho urážela, tak si místo toho dosaďte třeba Karla s Pepíkem nebo Gertrudu s Miriam. Nechci nikoho diskriminovat. Nechám to na vás. V mý halucinaci se kluci jmenovali Alláh a Akbar. Toliko vsuvka.

Ukáže se, že jsem ve svý vrtošivosti jel na čundr někam na Blízký východ (nebo možná do Nizozemí), oni mě unesli a chtějí po ČR výkupný. Alláh s Akbarem mi přišli jen říct, že za mě prej výkupný nikdo zaplatit nechce, čemuž jsem se usmál, protože jsem to věděl a že mě teda musí zabít. Mám ty dva kluky rád, sedím v tý místnosti tak půl roku odhadem a celkem jsme se spřátelili. Bavili jsme se o bohu a Alláhovi (ne tom bratrovi). Zjistil jsem, že jsou to celkem normální týpci, který jsou stejný jako já jen s tím rozdílem, že já nemám kalašnikov (může za to Rusko a Putin). Taky jsme se bavili o knihách, dal jsem jim tip na Švejka. Prostě normální lidi, co spolu v normálním světě chodí do hospody.

No a anžto jsme byli kámoši, tak mi dovolili zavolat dceři na whatsapp a rozloučit se s ní než mě oddělají. No tak jsem volal, bohužel EX nebyla online a já měl jen jeden pokus, což mě nasralo. Ale to se tak stává, když máte občas pocit, že jde o život a druhá strana to má naprosto v nose. No a tak mi ještě povolili nahrát dceři video vzkaz. Začal jsem nahrávat a slzet. Dokonce nejen v tý halušce, ale normálně v práci při kontrolování převodovky mi slzely oči. Jo práce a převodovky mě hrozně dojímají. Myslím, že bych se moh stát profesionální plačkou. Ani si nepamatuju, co jsem v tý nahrávce říkal, ale bylo to rozhodně něco intelektuálního (rozuměj na mojí úrovni).

No a pak jsem pověsil, vrátil telefon, poděkoval a v tom se mi obsah dutiny lebeční rozcák na stěnu. V první chvíli jsem se lehce pousmál zjištění, že v tý hlavě něco bylo. Druhej pohled na můj vlastní mozek mě tak šokoloval, že jsem teď už v reálným světě zavadil pytlem, ve kterým jsou balený převodovky, o stůl. Pytel se ASI roztrh a začal téct olej. Slovo „asi“ jsem použil, protože nevím, co se přesně stalo, anžto jsem byl stále přítomen jako duch v té tmavé místnosti a pozoroval kousky svého mozku jak se líně plazí po stěně směrem k podlaze.

Z tranzu jsem se dostal až když se olej z pytle dostal do mých bot. Celá ta halucinace byla neuvěřitelně reálná a stalo se mi něco takovýho po druhý v životě. (Poprvý jsem letěl Macochou. A bylo to mnohem příjemnější) Upozorňuju, že jsem nespal. Byl jsem normálně v práci. Drogy neberu a od 22.ledna, po mém návratu z Kuby jsem neměl v játrech alkohol. Možná bych měl zase začít. A nebo navštívit nějakýho specialistu.

Mám dvě teorie o tom, co se stalo. Buď jsem přepracovanej a nebo se měním v narušenou kreaturu. Ale může se stát, že jsem jen přepracovaná narušená kreatura. Kdo ví, pravda je tam venku jak říkal Máldr a Skalyjová.

Jinak se mám dobře, slunce svítí, ptáci zpívají a Zetory ořou, kosí a sejou!!!

Loučím se s Vámi klasickou písní!

Honza

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s