Kudrnáč v Belgii: Multikulty výlet

Úterý – olej kam se podíváš

Úterý začalo podstatně líp. Nadšením z toho, že mě v noci nechal duch vysloužilý prostitutky spát, jsem zapomněl sjet na správným sjezdu a dokonce i na tom následujícím. Cesta do práce se tedy prodloužila o půl hodiny.

Změnili mi práci. Broušení skončilo, myslel jsem, že mě pošlou do jiný firmy z nedostatku práce v Zetorce. Ale pomohli mi Indové. Co s tím mají společnýho Indové? Jeden dodavatel Zetorky je z Indie a tam „kvalita stojí za hovno“ – to byla slova mého kolegy, ne moje. No a tak Indové poslali díly, který „byly na hovno“.  A já je dostal ke kontrole. Díly jsou celý od oleje, páč je to něco jako převodovka, takže já jsem také celej od oleje. Za den nasaju tolik oleje, že kdybych se stal dodavatelem McDonaldu, tak to Andrej se svojí řepkou může zabalit. Ze mě se stane miliardář, předseda vlády a budu makat pro lidi.

No a ještě bych si mohl otevřít masérskou praxi. V dnešní době recyklací, upcyklací, rejůsingu apod bych udělal díru do světa s upcyklovaným převodovým olejem. Je to bio eko a raw, protože olej by nebyl okamžitě spláchnut do stoupy, ale ještě by posloužil k perfektní masáži různých partií. Tyto masáže bych poskytoval především mladým studentkám a zdarma. Mladé studentky totiž nedosahují tak vysokých příjmů jako jejich mužští kolegové a proto jsou znevýhodněny. Nehledě na to, že studijní život se prodražuje z důvodu většího výběru a spotřeby drog, než který jsme měli my starší.

Co je to dynamická navigace?

foto

Stání v koloně na okruhu Antverp. Každej den.

Každou minutu se tady člověk pořád učí. Po cestě domů z práce došlo k nedorozumění. Moje gps navigace mě navedla do Antverp. Pravděpodobně mě chtěla ušetřit nepříjemného postávání v koloně na okruhu kolem Antverp a tak mě navedla do Antverp, kde to čekání v kolonách bylo mnohem příjemnější. Celý Antverpy jsou v troskách, alespoň mi to tak přijde, všude jsou bagry a rozkopáno. Stavba vedle stavby. Díky tomuto nedorozumění jsem mnohé zjistil:

a)Dynamická navigace je super a nedoceněná funkce. V překladu to znamená, že vám gpska upravuje trasu podle dopravní situace. Moje navigace mi změnila trasu, během čekání v kolonách, celkem pětkrát, což není moc cool, když jedete podle druhý trasy a dvě minuty po té navigace usoudí, že ta první byla lepší, takže se pak točíte jak čamrda v kruzích uprostřed ucpaných Antverp. Po několika změnách trasy jsem si uvědomil, že víc než dynamickou navigaci bych docenil, kdybych se dostal ještě dnes domů a tak jsem tuto báječnou fci vypnul.

b)Antverpy jsou krásné město. Plné života a různých lidí. Projížděl jsem například židovskou čtvrtí, kde byli samí židé. Poznal jsem je podle toho, že měli pejzy. V životě jsem nikdy takový lidi na živo neviděl. Taky jsem si všim, že i židi jezdí na kolech, což mi zbořilo představu, že židi sedí v zastavárně, mnou si ruce a chtějí vás oškubat o peníze.

Projížděl jsem i další čtvrtí. Ještě nedávno bych jí šacoval na arabskou čtvrť, ale po údalostech posledních dní jsem znejistěl jestli to třeba není nizozemská čtvrť. Nemusí každej, kdo vypadá jako Arab, být Arab. Proč by to nemohl být třeba čistokrevnej Němec nebo Francouz. Cestovat je úžasný, boří předsudky.

No byl jsem nakonec strašně rád, že jsem z Antverp vypadnul, protože to stání v kolonách by mě zabilo. Večer jsem se rozhodnul zkusit jezdit do práce dřív, abych se mohl vracet dřív. Prý je to lepší, tak uvidíme.

Středa-plánujeme s Belgičankou výlet do Blue Forest

mymodernmet

Blue forest. Zdroj: mymodernmet.com

Vstávání v půl pátý mi nedělá žádnej problém. Vyletěl jsem jako křepelka. Ba ne kecám. Odplazil jsem se do kuchyně, ve snu jsem udělal snídani a jel. Tentokrát žádný kočky, žádný zapomenutí sjet na správným sjezdu a práce byla taky celkem cajk. I odjezd byl lepší. Kolona nebyla taková, takže od dnešního dne vstávám každej den o půl pátý.

Večer jsem se domluvil se Sárou, že se půjdeme 6.5. podívat do Blue forest, kterej je kousek od Bruselu. Bude to takový multikulty výlet. Asi vás zajímá kdo je Sára že. Sára je holka, na kterou jsem dostal číslo od Chrise. Poctivý čtenář ví, že Chris je jeden z mých přátel, který jsem potkal u All Hands. A tak se nám kruh zase uzavírá. Připadám si hned takovej seznámenej. Jedna velká rodina.

Ale zpět k výletu. Sára je z Belgie a bere s sebou na výlet svých několik přátel. Ani jeden z nich není Belgičan. Pokud vše půjde podle plánu potkám lidi z Belgie, Mexika, Kuby, Španělska a nakonec to nejlepší, ANO je to tak ve skupině bude i občan(ka) Polska. Zrovna jsem si říkal, že už jsem tu celkem dlouho a ještě jsme nenarazil na žádnýho Poláka. A bum je to tam. A co ten Blue Forest vlastně je? Modrej les se tomu říká, protože na zemi rostou nějaký modrý kytky, který vypadají jako modrej koberec. Na fotkách to vypadá luxusně, ale to rezorty v katalozích cestovních kanceláří taky. Uvidíme jakej bude reál.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s