Narozky u All Hands aneb vše je zalité sluncem

12.10.2017

Občas se tu slaví narozeniny. Pro oslavence se koupí dort, zazpívá se dotyčnýmu hapy brzdej, dort se sní a zase si žijeme svým životem.

Já letošní narozky slavil u All Hands. Dostal jsem dort. Vlastně ne, dva dorty a navíc komplet balík místní čokolády (cca 20 čokolád v balení po 2solech za kus). Na dortu bylo napsáno moje jméno, ale místo Jan tam stálo JHAN (zařizovali to frantíci) a místo mrzkejch 31 mi popřáli k 27.narozkám. Hrozně se mi omlouvali, ale mě nějaký jméno bylo ukradený, stejně tak věk. Proč? Je to jen jméno a číslo. Mnohem víc mě hřálo, že si na mě lidi vzpomněli, postarali se mi o dva dorty a popřáli mi krásný narozky. A co mě hřálo naprosto nejvíc? Že po dlouhý době mám pocit, že dělám to co jsem vždycky chtěl. Něco co má smysl. Co mě naplňuje a na co můžu být hrdej. Navíc mezi lidma, který jsou mi blízký myšlením. Mezi lidma, který mě inspirujou. Mezi lidma, který se navzájem dokážou podržet. Jasně není to tady zalitý sluncem. Máme občas i stinný stránky, ale obecně tu cítím pozitivitu, ochotu a podporu ze všech stran, kterou si dáváme navzájem. Každej dělá co může nebo umí. Možná, že už zním jako vymytej mozek, ale mě se tohle prostředí a fungování prostě líbí. Nemůžu si pomoct.

Po poradě a gratulacích jsem rozdal dorty podělil se s ostatníma. Neuvěřitelně mě blažilo, že můžu dát dort každýmu. A věděl jsem že ostatní by udělali to samý. Ostatně každej oslavenec to tak dělá. Ale mě prostě baví sdílet. Když to teda není nářadí, který potřebuju k práci. To mě trošku prudí. Nicméně dort se snědl, vyfotili jsme se a šlo se ba aukci. Měli jsme totiž další dobročinnou aukci.

IMG_0778

IMG_0773

Opět jí uváděl Tyler. 26ti letej kluk z Tennessee. Aukce tu dělá jen on, páč je vtipnej, pohotovej a hodně uřvanej, což se hodí. Hlavně je to hrozně milej kluk. A furt si ze mě dělá prdel. Jo jak jsem řekl je milej. Hehe. Tentokrát jsem v aukci vyhrál kafe. Nepiju ho, ale je to pro děti, takže jsem zaplatil 25dolarů za kafe. Který ochutnám a nakonec ho stejně rozdám. Nevím proč, asi mi jeblo ale dávat tady je jednodušší než brát. A ten pocit, když někomu uděláte radost jen tím, že dotyčnýmu uděláte čaj, když si děláte pro sebe, to se nedá popsat. Co je na tom super, že z minima lidí bych tady cítil, že by jen brali bez toho aby kdy něco sdíleli. Někdo se dělí míň někdo víc, ale obecně každej něco dá. Poměr sdílečů a vychcánků je tu obrovskej ve prospěch sdílečů.

Zpět k aukci. Opět se tu nabízeli kafe, čaje, různý spešl cukrovinky který tady v okolí neseženete. Hodně tu frčí speciální kořeněný omáčky, kterýma su můžete vylepšit jídlo. Nabízejí se tu služby jako třeba, že někdo připraví večeři pro dva. Mytí nádobí po lidech, který jsou líný. Dokonce se tu týpek nabídl, že někomu během sprchovaní bude zpívat serenády. Masáže. Holky tady nabízely pletení copánků. Já tentokrát nenabídl nic. A přesto jsem se stal součástí. Když došlo na dražení francouzských copánků zved se Mike kluk, co fotí fotky na All Hands facebook, tvoří videoklipy a stará se vůbec o promo pro All Hands Peru. No a že prý zaplatí 75solů, když udělají copánky mě. Pak se začali zvedat další a další lidi a přidávat 10s každej. Nakonec se zvedlo 25lidí, každej že zaplatí 10s plus 75solů od Mikea což bylo 325 solů za můj účes. Je fakt že se mě zeptali zda jsem ochotnej to udělat. Ale řekněte ne, když se zvedne 25lidí a každej chce dát deset solů na děcka jen když si necháte na hlavě udělat pár copánků a tak jsem kývnul. No a od soboty 14.10.vypadám jako gangsta nigga viz. foto.

Tato slideshow obsahuje JavaScript.

Nakonec se vybralo zase přes 2000solů, což je super!!! Stále jsme ještě trochu v mínusu, jsme mimo rozpočet o cca 2500 dolarů. Čímž chci všechny čtenáře požádat, aby přes mojí dárcovskou stránku přispěli pár švestičkami ze své zahrádky! Nemusíte se bát, protože dávání nebolí. Děkuji z celého srdce!!

Toliko sluníčkový výlet do krajiny zalité sluncem a 40ti stupňovými teplotami.

Mějte se báječně!

2 thoughts on “Narozky u All Hands aneb vše je zalité sluncem

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s