22.9.2017 All Hands: Opět se mi to přihodilo

 

Zábavný je, že se na poradách vždycky rozdělí lidi na týmy pro budovu 1 a 2 a nakonec to skončí tím, že nám lidi z baráku číslo jedna postupně odcizujou vercajk až nakonec nemáme s čím dělat. Dneska ale došlo k progresu. Nejdřív začaly mizet nástroje, pak se postupně vytrácely lidi až jsem nakonec zůstal na baráku č.2 sám s peruáncem jménem Viktor. Bylo to zábavný. Učil jsem se peruánsky, já jemu zase vysvětloval počty v angličtině. Je fajn, že se takhle nenásilnou metodou navzájem učíme jeden od druhýho. Učíme se ve škole ještě dřív než je škola hotová. Hehe.

Jinak možná, že už jsem to psal (s mojí pamětí je to čím dál víc na prd), začíná nám tu léto. Pozná se to podle toho, že kolem hajzlů (a našich řítí) je víc much. Kolem jídla je víc much, v noci bzíkají (krom lidí) i komáři. Teploty zůstaly stejný- kolem čtyřiceti. Jedinej rozdíl je v tom, že začíná být vedro už kolem devátý ráno (v ČR máte 16h nebo např. v Sýrii 17h) a vedro končí kolem 16h peruánského času, takže se nám prodloužil čas utrpení.

Když už jsem zmínil hajzly, je třeba zmínit i to, že kolem námi vybudovaných suchých hajzlíků začala hojně rašit vegetace. Což jen dokazuje známou pravdu, že příroda neplýtvá a i lejno může být k nečemu. Takže až se někdy budete cítit jako poslední hovno (například v zaměstnání)uvědomte si, že i lejno má důležitou roli v životním cyklu nejen vaší firmy, ale planety země jako celku. Bez hnoje prostě není život a z každýho trusu může vyrůst něco fantastickýho.

No a abych vás dál nenapínal přišel čas na fanfáry… Opět jsem se stal dobrovolníkem týdne. Byl jsem zvolen i přes mojí drzost a prý něco jako nevymáchanou hubu a za to, že jsem prý vydržel sám dělat na budově číslo dvě, plus další a další důvody… No tak to vidíte. Dva projekty s All Hands a během obou jsem dostal ocenění za mojí práci (a za nevymáchanou hubu). Ne, že bych na ocenění nějak bazíroval, ale těší mě to proč to nepřiznat. Zvlášť když jsem to opět nečekal a jen si hleděl svýho. Můj další cíl je být jako Karl von Gott a vyhrávat dobrovolníka týdne po následujících 90let přičemž pokaždý budu tvrdit, že jsem to nečekal. Těším se až si to napíšu do CV a po návratu do otčiny o mě bude rvačka a já budu odmítat jednu práci za druhou, protože pro mě žádná nebude dost echt. Hehe. No a  dobrovolníka týdne jsem oslavil výjimečně pivem.

Mimochodem komu se do konce měsíce září podaří nasbírat nejvíc příspěvků od dárců skrze dárcovskou stránku, bude náležitě oceněn. Takže pokud chcete, abych vyfouknul další titul (já bych chtěl), není nic jednoduššího. Stačí poslat pár peněz přes stránku uvedenou zde. Z vašich příspěvků All Hands platí jídlo, nářadí a další nezbytný věci, který potřebujeme na stavbu školy tady v Puerta Pulache, kde zůstávám do konce projektu. Počítá se každá koruna resp.dolar. Díky mockrát!

Tato slideshow obsahuje JavaScript.

1 thought on “22.9.2017 All Hands: Opět se mi to přihodilo

  1. Pingback: Objevil jsem skvělý benefit pro zaměstnance. Je zákazník magor? | Kudrnáčův pokusníček

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s