30.8.2017 All Hands: smutek u All hands

 

Práce na škole z vesela pokračují. Hlavní boss měl dovolenou a tak nastal trochu chaos, což znamenalo „kopejte díru tady“ o půl hodiny přišel někdo jinej, že máme díru zahrabat a vykopat jí jinde. Nakonec přišla další persona a rozhodla že se bude kopat původní díra. Prostě trošku chaos. Dneska se naštěstí hlavní boss vrátil, takže snad zavládne zase pořádek. Přijelo několik nových zaměstnanců, takže nám začínají přibývat manažeři a funkce. I tady nám to bobtná.

Většina lidí z Huarmey už tady není a zbytek odjíždí v pátek. Je mi z toho šoufl. Mám ty lidi rád a tak mě to nějak dojímá. Začínám se bát jestli nebudu mít pravidelný měsíční periody nebo nejsem těhotnej nedej bože.

Tenhle víkend bude prodlouženej i o sobotu, takže jedeme do Piury a na pláž do Mancory. Jsem na to zvědav. Plán jet s Alekem na motorce tudíž padá.

Jinak včera mi napsal můj starej dobrej kámoš Chris. Nějak mě to sebralo. Asi fakt budu těhotná. Zase jsem pil rum do rána a spal pod širákem. Huhu!! Poslední dvě noci jsem spal pod hvězdama. Lidi si tu klepou na čelo, prý škorpioni a tak, ale mě spánek pod hvězdama přijde cool. Připomíná mi to    čundry u nás doma.

Co mě tu lehce irituje je, že se tu paří každej den. Není tu kam utéct pokud chcete být chvíli sám, což je lehce frustrující. No ale nějak to tu přežiju.

Strašně mi tu taky chybí tvrdá dřina. Nikdy dřív jsem netušil, že něco podobnýho napíšu. Ale jakmile nemám v ruce krumpáč, lopatu nebo kolečko přijdu si zbytečnej. No a tak se aspoň každej druhej den zničím při workoutu s Kat, která mi počítá kliky. Nutí mě dělat shyby apod. Nemůžu si pomoct, ale když ze mě po práci nekape pot nejsem spokojen s výkonem. Na druhou stranu při teplotách kolem 35stupňů, který tu máme od poledne do večera, není zas tak těžký být spocenej během minuty.

Dneska jsem kupříkladu měl na starost přivazovat k sobě dva kusy železných tyčí. Vůbec jsem nepochopil jak tyče vázat k sobě i když se mě to mý kolegové snažili naučit a tak jsem se na to vykašlal a byl frustrovanej celej zbytek dne. Hehe. Možná moje dočasná (doufám) idiocie byla způsobena včerejším rumem a smutkem z odjezdu kolegů… Očekávám, že v pátek to bude ještě horší, protože odjíždí Boba a Lucia, což je ta se kterou si tu hrajeme na hádky.

Toť vše. Nastal čas spánku…

Omlouvam se za pozdni aktualizace, ale posledni misto, ktery melo internet v teto bohem zapomenute visce, je nyni bez internetu. takze tak…

Zaroven se pratelsky pripominam vsem, kteri chteji mit alespon financni podil na skole v Puerta Pulache – coz je misto o kterem ted ctete – prispet muzete zde.

1 thought on “30.8.2017 All Hands: smutek u All hands

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s