Krásný pokojský: Je Praha hlavním městem porna?

7.8. Skoro Předposlední den. Na začátek tradiční ustlal jsem asi jen 10 postelí. Na hostel je to malý číslo, ale v porovnání s mým dosavadním životem je to rekord!!!

Odpoledne jsem si zašel koupit lístky do Trujilla. Byl jsem na sebe hrdobec, páč jsem poprvý zařizoval lístek španělsky (celou, souvislou větou včetně datumu) a ona mi ta paní dokonce rozuměla. Blbý je že navazující spoj do Piury „navazuje“ až za 10h. Tudíž jsem koupil lístek jen do Trujilla a pak se uvidí co bude dál. Zase se bude improvizovat jestli to ještě po tom válení tady zvládnu.

Pozval jsem Gladys na kafe za to že mi dala tipy na výlety a snažila se mi sehnat práci, což nakonec nevyšlo kvůli mojí (ne)španělštině. Prý mi dá vědět.

Večer za barem jsem pokecal s mým spolubydlícím Samem. O tom jsem nepsal, ale je to neuvěřitelnej týpek. Je z Anglie a dělá šéfkuchaře někde v Rakousku v hotelu pro zámožný Angličany, kterým není dost dobrý dát si fish and chips za anglický libry, ale musí utrácet dvakrát až třikrát tolik ojro někde v rakouských alpách. Sam se pořád směje a to, i když mluví o nějakým „neúspěchu“. Je s ním zábava, ale na pohřbu bych ho nechtěl. Mám pocit, že by se smál i tam. Celou dobu co tu byl, chodil buď po lagunách nebo seděl v posteli/na dvoře a pil pivo nebo sledoval seriály. Jednou když jsem nemoh spát jsem ho dokonce slyšel jak se směje ze spaní… Většího salámistu jsem tu nepotkal. Takovej pytel smíchu. Škoda jen, že mě nenaučil vařit. Ale byl to fajn spolubydlící. Dneska odjel do Trujilla a pak do Kolumbie.

Dál jsem se bavil s partou Peruánců, co sem přijeli z Limy na slučák. Dneska byl druhej den našich společných debat. No a tak se osmělili a ptali se zda „Prague is the capital of porn“. Hned mi začalo být jasný odkud vítr fouká. Rychlý prachy. No a tak jsem jim vysvětlil, že to je fake, což nevím jistě, ale přece nebudu tvrdit, že naše krásný český holky jsou nějaký kurvy, který na požádání ukazujou prsa a kouří ptáky každýmu kdo si řekne… Tím jsem asi Prahu připravil o partu peruánskejch turistů, ale co jedinej kdo na tom bude tratnej by stejnak byli jen pražský taxikáři, který moc dobrou pověst nemají…

Závěrem musím dodat, že co se týče tržby za barem byl jsem nadšen. Prodal jsem asi 7piv a dvakrát panáka Baileys. Musím se přiznat, že dle názoru zákazníků bych byl dobrej barman, páč nešetřím na míře. Vedoucí by mě ale asi nesnášel, páč by přišel na buben. Respektive asi bych si nic nevydělal, protože z tuzéru bych zaplatil šéfíkovi to nedodržení míry. Nicméně když jsem Patricii přinesl prachy, úplně se rozzářila. Já z tržby krom slov díků a jiskřiček v očích Patricie nedostávám nic. Jak jsem se zmínil pivo tu stojí 10 solů, ale když koupíte dvě máte 1pivo za 8solů. jistěže mě napadlo prodávat všecky piva za deset, a pak dávat Patricii 8, ale já na to kašlu.

Dobrá pověst, čistý svědomí a tudíž klidnej spánek je pro mě důležitější než těch pár drobných.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s