All Hands – nemyjeme se. Huraa!!

Čtvrtek 13.7

Dneska se nestalo nic krom toho, že jsem si při tahaní cihel hnul se zádama. Takže týden“léčby“ je doslova v prdeli. Bogdanka (Boba) mi ale slíbila, že mi večer půjčí termoláhev, abych si záda mohl nahřát. Což je na jednu stranu výhra, kdyby…

Kdyby bylo do termoláhve co dát. Není elektrika, tudíž nefunguje čerpadlo na vodu a tím pádem není co nalít do flašky. Ano mohl bych použít pitnou vodu z barelu, ale je to škoda.

S výše zmíněným souvisí i to, že se nemůžeme sprchovat. Takže dneska zůstávám špinavej, což ve mně budí neuvěřitelný nadšení, ve špíně je totiž svoboda. Ruce si ale myju desinfekčním gelem. Mýt se můžeme v hostelu za 2soly teplá voda, ale před poradou to nestíhám, páč do hostelu to trvá 20minut a určitě tam bude fronta lidí od nás ze základny. Takže budu za prase, ale ztratí se to anžto nejsem sám. Huraaá!!

Akorát nevím jak to bude ráno a večer se sra…

No nechme toho a doufejme, že se všecko spraví než to na mně přijde. Ano samo se to spraví! Zajisté.

Večer jsme trávili s Chrisem na kulečníku a s pivem. Měl jsem jednu plechovku, nic velkýho. Naštěstí je Chris stejně „dobrej“ hráč jako já, takže byla zábava. Když jsme se večer vraceli, už se u nás svítilo, takže voda tekla, tudíž moje obavy o ranní sra… byly liché.

Mimochodem víte co byl nakonec důvod vypnutý elektriky? Prý nezaplacenej účet. Hehe.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s