All Hands – zase demolicni video

Středa 12.7.

Včera jsem to asi trochu přehnal s rozcvičkou a tak jsem se dneska probudil rozlámanej víc než je zdrávo. Poslední dobou stojí moje rána za starou bačkoru. Asi to bude těma zádama.

Dnešek začal na jiným place než včera. Začátek provázely zmatky, anžto nám majitelka ukázala místo kam můžeme sypat bordel, ale sousedi nebyli moc nadšený. Pak se z různých děr soukat další a další lidi, aby nam poradili kam sypat bordel. Bylo jich asi pět a každej ukazoval jiným směrem. Nakonec se ale shodli naštěstí pro nás.

Jelikož šlo o malej plácek, byli jsme rychle hotový. Za odměnu jsme dostali banány a pomeranče. Chuť obojího se nedá srovnat s tím šrotem, co lze koupit v ČR. Taky se k nám přidal místní týpek, co uměl napodobit řev tarzana. O mě prohlásil, že mu připomínám Samsona. Vůbec nemám tušení kdo to je, takže ani nevím jestli se mám cítít poctěn nebo ne. Už jsem tady byl označen všelijak, nejvíc mě přirovnávají k nějakýmu fotbalistovi. Když jsme dělali na jednom monstr domě, kde jsem stavěl rampu, každej den kolem jezdil stejnej týpek v tuk tuku, řval na mě hej Rambo a mával mi…

Na závěr našeho dýchánku proběhlo hromadný, několikanásobný focení s místníma. Tyhle chvíle mi vždycky dobijou baterky. Nezažil jsem nic lepšího než když vám přijde poděkovat někdo komu vytaháte milion koleček bahna ze zahrady a on si díky tomu může postavit novej dům. Navíc si vás chce vyfotit, aby měl památku. Představte si, že na druhým konci světa visí vaše fotka na stěně v baráku téměř cizího člověka, kterýho pravděpodobně už nikdy neuvidíte. Visíte vedle fotek dětí či dalších členů rodiny a tak se na vás každej den lidi dívají. Návštěvy se ptají co to je za lidi? A odpověď může znít třeba: Díky těmhle lidem mám kde bydlet a dečka si mají kde hrát!
Dělat smysluplný věci a pomáhat lidem je někdy těžká, unavující práce, ale taky nejvíc naplňující, motivující a dokáže vykompenzovat téměř cokoliv.
Konec rozplývání. Nejlepší bude když si to vyzkoušíte každej sám.

Po focení jsme šli zpátky na pozemek, kde jsem dělal dva předchozí dny a někdo dokonce dýl. Měli jsme půl hodiny do oběda a bylo nás jen pět. Přiznám se, že jsem si říkal jak nemá cenu pouštět se do nějakých větších akcí ale nakonec se nám podařil téměř nadlidskej výkon. Nevěřili jsme vlastním očím, co jsme za tak krátkej čas dokázali udělat. Bylo to jednoduše FANTASTICKÝ!!

Jinak během tý půlhodiny jsem zjistil, že holka co se jí tu říká Boba a je původem Srbka, se jmenuje celým jménem Bogdanka. Krásný slovanský jméno. Zbytek dne jsem jí už jinak neřek. Místo Codyho nastoupil na pozici team leadera Nat-to je ten co včera nakládal tak těžký. Připadal jsem si „pod ním“ trošku líně, ale mohlo to být i tím že mě zase začaly bolet ty záda (sval).

Ke konci šichty se na náš plácek přišly podívat oba demoliční týmy, anžto bylo třeba vybavení a demolice. Bylo nás na place asi 20. Nikdy nás tolik pohromadě nebylo. My jsme neměli co na práci, protože když se bourají domy v Peru, lítají cihly a bambus no a tak jsme jen čučeli.

Na závěr přišlo bourání jedný velký stěny. Zkoušel to Matt, Max kterej přišel dneska nově až to vzal do ruky místní rambo Sam a stěnu pokořil..Viz.video. Následoval návrat na základnu.

Jelikož nás je míň-lidi se přesouvají stavět školu do Piury, vozí nás jen jedno auto. Řidič je magor. Respektive jezdí tak. No a dneska se to jaksi nepovedlo a u vrat základny se náš náklaďák srazil s tuk tukem. Nikomu se nic nestalo krom řidiče tuk tuku. Ale prý odešel po svých.

Večer jsem šel výjimečně do města. S týpkem jménem Chris. Je to takovej podivín.
S nikým se tu moc nebaví, ve volných chvílích čte teologický a filozofický knížky, je mu taky třicet a vůbec máme společný i jiný zájmy. Třeba to, že nejsme příznivci davových zábav a rádi trávíme svůj čas tady víceméně o samotě ponořeni do různých zákoutí vlastních hlav. No a tenhle Chris mě zajímá (ne tak jak myslíte. Stále jsem se nestal gayem) Nevím proč. Asi protože se toho o něm moc neví. Nevyčnívá a nehuláká každou chvíli „halo koukejte na mě všichni a tleskejte mi.“
Rád s ním mluvím, protože mám pocit, že je to jednoduše zajímavej člověk.

No a po debatě s Chrisem jsem šel tradičně spát.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s