All Hands – stal jsem se ramp manazerem

Úterý 11.7.

Dnešní den byl asi nejlepší co se týče produktivity mojí práce. A pocitů z ní. Tak jdeme na to.

Od rána se mi nedařilo. Do vloček jsem si dal málo vody a když jsem to chtěl zachránit čajem, vylil jsem ho na stůl místo do misky. Přihlásil jsem se opět ke Codymu, protože ten kluk je jeden z nejlepších vedoucích, který jsem v životě měl.
Je hodně empatickej, takže ráno vždycky vypráví příběhy místních, dokáže vytvořit základ pro týmovýho ducha a vůbec vás namotivovat tak, že vás rozčiluje vědomí, že v jednu chvíli nemůžete vozit kolečko, kopat krumpáčem a ještě nabírat lopatou. Navíc vás to baví a říkáte si že vám je jedno bolest, únava, hlad nebo ukrutný slunce. Jediný co chcete je makat jako šroub, aby byl splňenej úkol, kterej šéfík navrhnul a celej tým ho s radostí odhlasoval, i když všici ví jaká to bude dřina.

Byl jsem oficiálně jmenovanej ramp managerem, kolegové navrhovali ramp engineer, ale já jim rychle vysvětlil jak se to u nás v ČR má – každej chce být manažer a je jedno čeho. Takže už ani uklízečka není uklízečka. Přemýšlel jsem že bych si moh říkat nějak česky. Ale správce rampy, ředitel hroudy nebo vedoucí hromady nezní dost cool. Takže prostě ramp manager. Úplně to vidím v životopise. V ČR o mně bude jistě rvačka. Oujeeee.

K práci. Nejdřív jsem pomáhal holkám na rampu, protože ač jsou slabší, nakládají si toho jako blázen a pak se nemůžou ani dostat do malýho kopečku. Případně kolečko převrhnou. Pořád to těm lidem říkám, ale je to marný, je to marný. Marný!
Nakonec jsem ty kolečka tahal sám, protože mě nebavilo pořád vysvětlovat kam to mají dávat. Koleček bylo pět a já je tahal většinou všecky sám. Krom jednoho, protože týpek i přes moje prosby ať to neplní tolik, vršil hromadu v kolečku víc a víc, tak jsem se na něj vykašlal ať si to tahá vořech sám. Asi si mojí rychlosti všimli i kolegové a Teagan prohlásila, že vypadám jako Homer Simpson, když ve filmu Simpsonovi ve filmu jezdil s bombou v kopuli.

Navíc když jsem viděl, že někdo nemůže hned jsem mu bral lopatu z ruky a střídal. Fakt jsem si připadal nabuzeně. Nepamatuju se kdy jsem naposled lítal takhle jako blázen. Asi nikdy. Jediný co jsem za dnešek v ruce neměl bylo bourací kladivo a krumpáč. Na to ještě nemám záda. Přestávky jsem moc nedržel, jen jsem se napil a hned hákoval zase dál. Práce se nesmí zastavit, když je to pro dobrou věc. Triko propocený, vlasy ulepený na to všecko jsem kašlal a jen makal. Jedno kolečko za druhým. Když jsem byl na vrcholu svých sil, ohlásil se konec. Cože? Teprve jsem se zahřál. Sakra. No ale co zítra je taky den.

Cody zítra odjíždí, což je smutný. Nikdo tady není vedoucí jako on a to mu dle odhahu není moc přes třicet. Kdyby byli takovýhle všici to by byla paráda. Dneska přijeli dva nový. Pár. Holka a kluk. Píšu radši holka a kluk, páč tady je to občas různý. Třeba holky Olivia s Anuškou co přijely v sobotu se k sobě hodně mají a neudělají bez sebe ani krok. Zpět k páru Jamie a Jess. Jsou z Anglie. To je všecko co o nich zatím víme. Napsal bych jak na mě působí, ale po tom co jsem odsoudil Blaira hned první den, bych se nerad mýlil i v tomhle případě.

Abych nezapomněl dneska moc netekla voda, takže jsem se nemoh vysprchovat. Respektive umyl jsem se napůl. Levá část hlavy a ta hezčí část těla. Neptejte se mě proč takhle blbě, byl jsem rád, že jsem ze sebe dostal aspoň část prachu a potu.
Vlasy vždycky odkládám, protože je to práce na prd a já na to nemám trpělivost.
A když se odhodlám voda vždycky přestane téct. Je to peklo.

Zbytek večera jsem sbíral společný fotky od různých lidí takže vám co nevidět představím některé persony o kterých tu celou dobu píšu. Teď se válím v hamaku a chystám se zase přemýšlet. Dostal jsem nejen z Čech spoustu témat na přemýšlení…

Ale co je důležitý nikdo nezemřel.

Držte se lidi!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s