Co se bude dít před Peru?

Do 13.května zbývá spoustu času a co teda s ním? Plánů je spousta a mění se každým dnem jak to tak v MÝM životě bývá.

Od 28.4. se jede na Moravu za sluncem, odpočinkem, výletama a vínem. To je plán.

Od 1.5. jsem měl jet do Španělska naučit se trochu španělsky(kupodivu). Byl jsem na půl huby domluven s paní, která má ve Španělsku farmu. Bohužel jaksi selhala komunikace. Poslal jsem jí email s potvrzením, který prý nedorazil, takže si místo mě vzala někoho jinýho. Takhle to napsala. Já si spíš myslím, že jsem se jí nelíbíl na fotce, což nechápu. No nevadí nejdůležitější větu do Peru umím: „Yo no soy gringo americano y yo no tengo  dinero->Nejsem americký gringo a nemám peníze.“ Velmi volně přeloženo.

Takže jsem se rozhod jet za kamarádem do Německa. Bohužel asi jsem jetel, takže moje koupě lístku na Flixbus vždycky končí tím, že 20minut čekám na „potvrzení platby kartou“ od banky, která nakonec neproběhne a rezervaci nemám. Z čehož plyne, že mě někdo v Německu nechce. Jestli to takhle půjde dál, tak se reálný spočinutí mojí nohy na půdě Peru, bude rovnat minimálně zázraku.

@Edit: nejsem jetel. Nakonec se to povedlo. Ale musel jsem rezervaci provést jako neregistrovaný uživatel. Takže hurá pojedu se podívat do Kostnice, kde nám do Rýna nasypali Jana Husa. Mimochodem tuhle znáte?:)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s